Było tak "wesoło" - Teraz skamlamy
- czwartek, 16, lipiec 2020 08:23
- Andrzej Pilipiuk
https://gwiazdy.wp.pl/jerzy-stuhr-w-szpitalu-maciej-stuhr-prosba-6532256022653632a
znany hejter błaga by mu chorego ojca nie hejtować...
panie macieju - swoimi wyskokami i odzywkami latami przyzwyczajał pan ludzi do chamstwa i poniżania innych, dawał pan nieustannie przykład takich zachowań. to niech się pan teraz nie dziwi. jakie społeczeństwo wychowały medi takie mamy.
Panskiemu Ojcu życzymy powrotu do zdrowia.
Panu życzymy trochę opamiętania...
niech pan spojrzy w całe to szczucie i judzenie jak w lustro. Zobaczy pan swoją twarz. Usłyszy pan własne wypowiedzi, czasem trochę przekęcone. pora zacząć wyciągać wnioski








