kolejny dzień, kolejny idiotyzm...

https://niezalezna.pl/325198-premier-zabral-glos-po-rozmowie-z-merkel-tylko-zjednoczona-europa-pokona-koronawirusa-i-kryzys-ekonomiczny

Jak na razie zjednoczona Europa wobec epidemii zachowała się jakby była głupia, ślepa i głucha... 

Bardizej od epidemii interesowała się jak dokopać Polsce i Węgrom prawami LGBT etc. 

Nie, żadnego kryzysu też nie jest w stanie pokonać.

Nigdy nie umiała. 

*

Jak zgaduję nasz premier w rozmowie z tą (----) nie zahaczył nawet o temat należnych nam reparacji wojennych? 

https://atria.edu/rtp-live/ https://www.dilia.eu/rtp-slot-pragmatic/