O odbijaniu od dna.
- środa, 13, wrzesień 2017 09:51
- Andrzej Pilipiuk
P.Wielgucki "Matka Kurka" - prognozuje że opozycja nie odbije się już od dna bo tonie w bagnie.
http://www.fronda.pl/a/matka-kurka-dla-frondy-opozycja-moglaby-odbic-sie-od-dna-ale-nie-od-bagna,99405.html
Nie podzielam jego optymizmu. Staropolskie przysłowie mówi "dziad gdy ożyje to cię torbą zabiije". Po prostu ludzie sterujący z tylnych siedzeń naszym życiem politycznym powołają kolejną partię - tak jak powołali "nowoczesną". nie wejdą do niej najbardziej umoczeni ale robota potoczy się dalej...







