O idiotach...

http://www.fronda.pl/a/akcja-w-centrum-warszawy-witamy-uchodzcow,99242.html

jak się okazuje są ludzie których kamapnia terrorystycza w Europie niczego nie nauczyła.

którzy chą zafundować Polsce, Polakom, polskim kobietom te wszystkie problemy i zagrożenia z którymi borykają się sąsiednie kraje...

 

po co? 

 

PRZYPOMNIAM - NA ŚWIECIE SĄ 53 KRAJE DEKLARUJĄCE ISLAM JAKO RELIGIĘ PANSTWOWĄ. ŻADEN NIE PRZYJMUJE tzw. UCHODŹCÓW. 

https://atria.edu/rtp-live/ https://www.dilia.eu/rtp-slot-pragmatic/