O idiotach...
- niedziela, 10, wrzesień 2017 08:57
- Andrzej Pilipiuk
http://www.fronda.pl/a/akcja-w-centrum-warszawy-witamy-uchodzcow,99242.html
jak się okazuje są ludzie których kamapnia terrorystycza w Europie niczego nie nauczyła.
którzy chą zafundować Polsce, Polakom, polskim kobietom te wszystkie problemy i zagrożenia z którymi borykają się sąsiednie kraje...
po co?
PRZYPOMNIAM - NA ŚWIECIE SĄ 53 KRAJE DEKLARUJĄCE ISLAM JAKO RELIGIĘ PANSTWOWĄ. ŻADEN NIE PRZYJMUJE tzw. UCHODŹCÓW.






