O folksdojczach
- piątek, 01, wrzesień 2017 16:28
- Andrzej Pilipiuk
Polityk partii "nowczesna" w rocznicę napaści niemieckiej na Polskę wrzucił w sieć obrazem wermachtowców łamiących polki szlaban z dopiskiem ...Chwała bohaterom.
http://niezalezna.pl/202119-misilo-wrzucil-posta-w-rocznice-niemieckiej-napasci-na-polske-internauci-pytaja-komu-pan-sluzy
Idiota? Hmm... Obaiwam się że nie.
Patrzę na jego macierzystą organizację. Patrzę na liczne niemieckkie nazwiska należących do niej polityków. Słucham wypowiedzi przepełnionych niechęcią lub nienawiścią do Polski. Czyżby mnieszość niemiecka stworzyła sobie reprezentację polityczną?






