Po 187 latach... Hurrra!

Tunel zaprojktowany w roku 1828 został wreszcie oddany do użytku!

Warszawa nareszcie ma połaczenie z Pragą - pod dnem Wisły. 

A tu można doczytać: 

http://jbc.bj.uj.edu.pl/dlibra/docmetadata?id=253425

(podesłał Arcemberski forum niezlezna.pl)

 

https://atria.edu/rtp-live/ https://www.dilia.eu/rtp-slot-pragmatic/