Po 187 latach... Hurrra!
- poniedziałek, 09, marzec 2015 15:23
- Andrzej Pilipiuk
Tunel zaprojktowany w roku 1828 został wreszcie oddany do użytku!
Warszawa nareszcie ma połaczenie z Pragą - pod dnem Wisły.
A tu można doczytać:
http://jbc.bj.uj.edu.pl/dlibra/docmetadata?id=253425
(podesłał Arcemberski forum niezlezna.pl)







