Ukraińcy przepraszają

Prezydent Pawło Poroszenko podczas wizyty w Polsce

przeprosił za Zbrodnię Wołyńską i prosił Polaków o przebaczenie.

http://lb.ua/news/2014/12/17/289682_poroshenko_poprosil_proshcheniya.html

Poprzednio przepraszano nas w 2005-tym.  

*

Niestety liczni polscy pseudodziennikarze idąc na smyczy putina i jego agentury zapewne po tygodniu zapomną i dalej będą lansować tezę Ukrainiec = banderowiec.

Swoją drogą nie pamiętam jakoś żeby Litwini przepraszali nas kiedykolwiek za zbrodnie w Ponarach.  Żydzi do dziś nieprzeprosili za wyczyny braci Bielskich (to ci z filmu "Opór") - w tym za rzeź w Ejszyszkach, Koniuchach i Nalibokach.

niemcy przeprosić powinni za całokształt a biorąc pod uwagę liczbę ofiar powinni robić to rytualnie raz w tygodniu przez 500 lat.

Od ruskich przeprosin za zbrodnie sowieckie nie ma co oczekiwać...  

https://atria.edu/rtp-live/ https://www.dilia.eu/rtp-slot-pragmatic/