Ukraińcy przepraszają
- czwartek, 18, grudzień 2014 19:11
- Andrzej Pilipiuk
Prezydent Pawło Poroszenko podczas wizyty w Polsce
przeprosił za Zbrodnię Wołyńską i prosił Polaków o przebaczenie.
http://lb.ua/news/2014/12/17/289682_poroshenko_poprosil_proshcheniya.html
Poprzednio przepraszano nas w 2005-tym.
*
Niestety liczni polscy pseudodziennikarze idąc na smyczy putina i jego agentury zapewne po tygodniu zapomną i dalej będą lansować tezę Ukrainiec = banderowiec.
Swoją drogą nie pamiętam jakoś żeby Litwini przepraszali nas kiedykolwiek za zbrodnie w Ponarach. Żydzi do dziś nieprzeprosili za wyczyny braci Bielskich (to ci z filmu "Opór") - w tym za rzeź w Ejszyszkach, Koniuchach i Nalibokach.
niemcy przeprosić powinni za całokształt a biorąc pod uwagę liczbę ofiar powinni robić to rytualnie raz w tygodniu przez 500 lat.
Od ruskich przeprosin za zbrodnie sowieckie nie ma co oczekiwać...







